KOOR skin

19.00

KOOR wood´i stiilsed telefonikaitsed

Puhasta
Tootekood: kood620

KOOR skin on loodud inimesele, kes hindab disaini ja minimalistlikke, aga stiilseid lahendusi.

KOOR wood´i puidust telefonikatted on valmistatud, et anda Sinu telefonile omapärane välimus ning kaitsa seda kriimustuste eest. See võib Sind isegi säästa kulukast telefoni tagaklaasi vahetusest!
Vali puit, mis Sind kõnetab ja muuda oma telefon taas enda omaks!

KIRJELDUS
KOOR skin’iga soovis KOOR wood anda nutitelefonile ekstra kaitset jäädes stiilseks. Kõik telefonikatted on tehtud parimast puidust, hoolikalt käsitsi viimistletud ning kaetud loodusliku mesilasvahaga. Mesilasvaha annab puidule kaitse niiskuse ja tolmu eest, et kindlustada selle pikk kestvus.
Täpselt nagu ei ole võimalik leida kahte identset puud, ei ole ka kahte samasugust KOOR skin’i. Iga telefonikate on unikaalse mustriga!
Koor telefonikate kinnitub otse sinu telefoni tagaküljele. Seda on lihtne eemaldada ega jäta mingeid püsivaid liimi jälgi. Kuigi on võimalik telefonikatet pärast hoolikat eemaldamist uuesti kasutada, on see mõeldud siiski ühekordseks kasutamiseks.

KASUTAMINE
NB! Alates 2017.aasta detsembrist hakkas KOOR wood kasutama liimivaba kinnitust ja nüüd on telefonikatet veelgi lihtsam eemaldada.
Kuidas kasutada:
1. Eemalda tagant kaitsepaber
2. Kasuta väljalõikeid, et KOOR korrektselt telefonile panna
3. Suru telefonikate kinni
4. Naudi oma uut tagust
5. Eemaldamiseks tõmba kate telefoni küljest lahti…
6. …ja aseta enda telefonile uus KOOR peale

Telefonikatteid valmistatakse vastavalt laekunud tellimusele, tarneaeg orienteeruvalt 3-5 tööpäeva.

Sulle võib meeldida ka…