Pagasisilt KOOR wood

34.00

KOOR wood´i stiilne pagasisilt. Ka vihmase ilmaga!

Puhasta
Tootekood: kood617

Pagasisilt on aksessuaar, mis võiks iga disainist lugupidava inimese kohvri küljes rippuda. Kes meist ei oleks pingutanud lennujaama pagasilindi ääres, et tabada just enda must kohver teiste samasuguste seast. Silma peab paistma ja miks mitte teha seda stiilselt!

KOOR luggage tag’i disainides on mõeldud inimesele, kes peab lugu lihtsatest, aga efektsetest lahendustest. Ese on valminud kvaliteetsetest materjalidest nagu väärispuit, taimpark nahk ja üliõhuke kasevineer.

Kivist tehtud paber, mis tag’i vahel istub, on veekindel. See võimaldab sildiga ka vihma käes joosta, kartmata andmete kadumise pärast. Kivipaber on samuti oluliselt keskkonnasäästlikum, kui tavaline tselluloosist toodetu. Selle valmistamiseks ei kasutata valgendavaid kemikaale ega happeid.

KASUTAMINE
1. Puidust sildi vahele on paigutatud paber, millele kirjutage enda andmed. Kuna paber on kahepoolne võib teisele poolele kaasreisija nime panna või jätta vabaks pereliikme jaoks, kes vahel sama kotiga reisib.
2. Paberile võib kirjutada iga vahendiga, aga parim tulemus jääb veekindla markeriga.
3. Paberit võib määrdumise korral ka pesta.
4. Lükka puidust plaadikesed piisavalt lahti, et paber sügavale neetide suunas lükata ja seejärel saab nahast paela kinnitada sildi külge.

Saate valida kolme puidust pagasisildi vahel:
– punane Padauk
– tamm
– pähkel

Sulle võib meeldida ka…