Luksuslik
looduskosmeetikasari
meestele

D’Difference

D’DIFFERENCE tootja on AS Chemi-Pharm – firma, mis alates aastast 1997 toodab desinfektsiooni-ja puhastusvahendeid. Kuna meie tooted on kasutusel enamus haiglates, hakati seal huvi tundma ka nahahooldusvahendite vastu.
Püstitasime üheks esmaseks eesmärgiks, et kreemid naha kaitsevõime taastamisele kaasa aitaksid. Teeme pidevat koostööd arstide, biokeemikute ja teadlastega nii Eestist kui kogu maailmast.

Kuna D’DIFFERENCE sarja loojad teavad oma kogemuse põhjal erinevatest naha tundlikkuse vormidest palju, siis otsustasime looduskosmeetika kasuks. Veel enam, me liigitame ennast tooteklassi luksuslik looduskosmeetika. Meie tooted põhinevad looduslikul toorainel, ei sisalda sünteetilisi värvaineid, parabeene, silikoone, PEG, SLS JA SLES ühendeid, mineraalõlisid.

Samavõrra tähtis kui teatud ainete välistamine, on meile toodete hea imendumine, siidsile ja pehme naha pind, mahe lõhn ja luksuslik välimus. Eristume selle poolest, et kasutame külmsegamismeetodit. Koostisained segatakse kokku toatemperatuuril, et säiliksid looduslike ainete väärtuslikud omadused. Tehnoloogiliselt oleme eesrinnas veel selle poolest, et meie tooted sisaldavad vähe lisaaineid, minimaalselt paksendajaid ja emulgaatoreid. Lugedes koostisainete nimekirja ehk INCI – on kliendile 95% ainetest arusaadavad – õlid, siidiproteiinid, surnumeremineraalid jne.

Naljatades ütleme, et meie tooted sobivad kõigile – alates sünnist kuni surmani, aga nii see tegelikult on ka. Valikus on 4 sarja – Natural Beauty, Cell Innovation, White Beauty ja For Men.

D’DIFFERECE FOR MEN Men Meestesarja loomine on olnud huvitav väljakutse, oleme nautinud luksuse ja looduslikkuse ühendamist, et meeste nahk keskkonna halva mõju vastu kindlustada.
Meie meestesari D´DIFFERENCE FOR MEN koosneb puhastustoodetest, kreemidest ja raseerimisjärgsetest vahenditest, millel on tõhus toime ja iseloomulik mehine aroom.

Kõik tooted on kiiresti imenduvad, väga lihtsasti kasutatavad ja igale nahatüübile sobivad. Need annavad võimaluse ja põhjuse nautida energiast pakatavat, sügavuti niisutatud nahka, mida on soov ikka ja jälle puudutada!