KINGIIDEED OTSAS? -> 8 UUDSET MÕTET, MIDA KINKIDA DAAMILE

 

Me teame, mis tunne see on, kui head kingiideed on järsku otsas, tähtpäev läheneb ja kingi soetamine on jäänud mõnikord viimasele minutile.
Tulime appi – panime küsitluse tulemusel Smartrendi meeskonnaga kokku nimekirja ideedest, mida võiksid mehed lähenevate pühade saabudes või mõneks muuks oluliseks tähtpäevaks oma kallimale kinkida.

Daamidele kingivaliku loomise eesmärk on lihtsustada härrasmeeste elu, et ei peaks kingitusi mööda poode ja kaubanduskeskusi otsima, vaid saaks üllatuse mugavalt e-poest tellida enda jaoks sobivasse pakiautomaati, ilma et naine midagi kahtlustaks.

Uuendame edaspidi Smartrendi e-poes toodud kingivalikut periooditi, aga anname sellest kindlasti eraldi märku, kui uued kingisoovid ja -ideed on lisandunud.
Esimesed kingivalikud on aga hetkel järgmised:

  1. Käsiraamat naistele „Tee mehe südamesse“ (Margus Vaher):
    Oktoobrikuus ilmunud raamatu autoriks on kuulus eesti meeslaulja Margus Vaher, kes kirjeldab raamatus nii sõnalisi kui mittesõnalisi vahendeid, kuidas käituda ja mida teha, et mees tunneks end suhtes tõeliselt armastatuna. Teemakohane ja hea käsiraamat, mida võiks naisele kinkida.
  2. Kaardimäng „111 vestluskaarti paaridele“:
    Kui esitada õigeid küsimusi, siis on kerge muuta suhet avatumaks ja lähedasemaks, jagada mõtteid, väärtusi, unistusi ja kogemusi. Kaardimängu mängides õpitakse veel paremini oma kaaslast või hingesugulast tundma.
  3. Pruun vöö naistele:
    Kõnealune vöö on maaletooja sõnul hetkel nende poolt pakutavate naiste püksirihmade seas kõige populaarsem, mida naised on endale seni soetanud – vöö laiuseks on 2,8cm (meeste vööd on muidu ca 3,5-4,5cm laiused). Tegemist on kvaliteetse ehtsast nahast vööga, kuldne pannal.
  4. Ulakas tšekiraamat“:
    Üllatusi ja ulakusi täis tšekiraamat, mis pakub rõõmu mõlemale osapoolele. Tegemist on siis vallatu raamatuga, mille kasutus on fantaasiarohke ja lõbus. Proovi ise järele, telli see tšekiraamat järgmiseks kingituseks oma daamile.
  5. Minimalistlik rahakott „Walter Wallet“:
    Tegemist on stiilse ja kvaliteetse alumiiniumist rahakotiga, mis mahutab kuni 7 pangakaarti. Kuldne värv on seni olnud naiste lemmik – näeb väga trendikas välja.
  6. Iha tekitav parfüüm naistele „YESforLOV“:
    See salapärane lõhn on mõeldud kandmiseks naistele, kuid tekitab iha nii parfüümi kandjal kui ka kõigil, kes tema läheduses. Vastupandamatu. Suurepärane kingiidee oma kallimale…
  7. Erineva sõnumiga kaelakeed:
    Viimasel ajal on populaarseks saanud hõbedast või kullast erinevate sõnumitega kaelakeed – mõned näited võimalikest sõnumitest: „Elu on äge“, „Kõik on võimalik“, „Mind ei murra“, „Armastus“ jm.
  8. Lemmiklooma pruun reisikott:
    Kui peres on pisemat sorti lemmikloom, siis tema heaolu garanteerimiseks võiksid mõelda trendika ja kvaliteetse kandekoti peale.

 

IDEEDE VÕRDLEMISEKS ja VALIKU TEGEMISEKS KLÕPSA “KINGITUSEKS” -> “TEMAKESELE” või VAJUTA LIHTSALT SIIA !

Jaga