111 vestluskaarti paaridele

21.90

Uus ja täiendatud trükk “111 vestluskaartidest paaridele”

2 laos (saab järeltellida)

Tootekood: kood705

Õnnelik kooselu on üks kõige olulisemaid asju elus. Iga paarisuhe on ainulaadne, kordumatu kooslus. Ühte, kõigile sobivat õnnevalemit pole olemas. Et kooselu saaks olla õnnelik, tuleb õppida tundma oma kaaslast ja iseennast. Kuna enamus meist ei valda mõtete lugemise kunsti, siis on selgel eneseväljendusel ja teineteist austaval dialoogil väga suur osa õnneliku kooselu saavutamisel.
Kui esitada õigeid küsimusi, siis on kerge muuta suhet avatumaks ja lähedasemaks, jagada mõtteid, väärtusi, unistusi ja kogemusi.

“111 vestluskaarti paaridele” on uus ja täiendatud versioon populaarsest kaardimängust paaridele aga ka sõpradele, töökaaslastele ja teistele seltskondadele. Lähtuvalt mängijatest võib vestluskaartide hulgas teha sobivaid valikuid. Põnevad ja elulised küsimused kaartidel on lihtne, kerge ja mänguline võimalus avastada, kuidas saada elult ja teineteiselt rohkem seda, mida soovime. Selles mängus ei ole ühte võitjat. Alati on võitjaid kaks.
NB! Vajalik on leida sobiv aeg ja koht, mis võimaldab üksteise kuulamisele ja eneseväljendamisele pühendatult keskenduda.
Kaardid on koostanud psühholoog Angela Jakobson ja teatraal Rein Pakk.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “111 vestluskaarti paaridele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…