Smartrendi sünnilugu

„Ära mine sinna, kuhu rada sind juhatab. Mine sinna, kus pole ühtegi rada ja jäta oma jälg.“

Sellest mõttest lähtudes sai 2017.a. märtsikuus pandud alustala Smartrendi ideele – koondada meeste disaintooted kõik ühte kohta kokku, et nüüd oleks igal mehel võimalus leida endale meelepärased tooted segamatult ja efektiivselt ühest kohast.

Smartrend sündiski nii enda kui ka ülejäänud meeste vajadusi silmas pidades. Erinevatel disainilaatadel, -turgudel ja -poodides käies mõistsime üha paremini, et põhiliselt valmistatakse disaintooteid ikkagi naistele, meestele aga väga minimaalselt. Paljud brändid ja disainerid on ehk mingisugused tooted ka meeste sihtrühmale loonud, aga neid meestele mõeldud aksessuaare tuleb arvukate naistekaupade seast justkui tikutulega otsida. Siit tekkis soov teha midagi ise ja teistmoodi, luues samas väärtust paljude inimeste jaoks.

Mismoodi me mehed üldjuhul šoppame?
Naistele meeldib tõesti kaupu silmitsedes ja katsudes kaupluste vahekäikudes jalutada. Meestele ei meeldi üldjuhul pikalt poodlemine – naised, sellepärast me palumegi teilt teinekord mõistvat suhtumist, kui me oleme pisut pahuraks muutunud, sest meie ühine šopingutuur on kestnud juba rohkem kui 2,5 tundi. Erinevalt naistest tormavad mehed kohe eesmärgi suunas ja teevad oma ostu. Siit tuleneb ka meeste vajadus võimaluse korral soetada kõik kaubad või kingitused operatiivselt ühest kohast korraga.

Smartrend soovib eelkõige väärtustada eesti disainerite ja brändide poolt loodut. Eesti disaini on juba märgatud ja tunnustatud ka mujal maailmas. Väga paljud eestlased ei ole kahjuks veel teadlikud, et eesti disain ei ole lihtsalt puidust käekell või nahast käevõru – see on midagi palju enamat. See on innovatsioon. See on kvaliteet. See on midagi erilist.

Smartrendi e-poest leiategi enamjaolt eesti disainerite valmistatud tooteid härrasmeestele, sh. triiksärgid, lipsud, ihu- ja hügieenitooted, kikilipsud, käekellad, mansetinööbid, kingad, sokid, peakatted, rahakotid, nahkkotid jm aksessuaarid. Oleme toomas Smartrendi e-poodi ka teisi põnevaid ja innovaatilisi meestele suunatud tooteid mujalt maailmast. Kogu see suurepärane valik on sündinud just kvaliteeti ja disaintoodete erilisust silmas pidades. Sest elu on liiga lühike, et kanda lihtsalt igavaid asju!

Usume, et hea välimus kasvatab omakorda enesekindlust ja annab hea enesetunde vahest isegi kogu päevaks. Enesekindel mees mõjub kütkestavalt paljude naiste jaoks ning paneb nad omakorda särama ja naiselikust energiast pakatama. Tundub, et see on „win-win” olukord mõlema osapoole jaoks.

Loomulikult on meie e-poodi oodatud ka kõik naised, kes otsivad kingitust vennale, pojale, isale, vanaisale, sõbrale või kallimale. Selle õige leiad kindlasti meie e-poest. Valikut jagub.

Usume, et suudame tõsta inimeste teadlikkust eesti disaini osas.  Samas loodame ka mugavamate valikutega paljude elu lihtsamaks muuta. Kindlasti loome hea lisavõimaluse nii tegutsevate kui ka uute disainerite jaoks oma meestele suunatud tooteid just õiges keskkonnas pakkuda.

Smartrend on elustiil teadlikele inimestele, kes julgevad teistest eristuda.

Jaga