INTERVJUU – KES ON KEVIN RÄÄBIS?

 

Soovime tuua lugejateni taas ühe põneva persooni – palun saage tuttavaks – Kevin Rääbis.
Kevin on enda nimelise brändi looja, profisportlane, ühtlasi ettevõtja ja tõeline härrasmees. Kevin mängib juba lapsepõlvest saati jalgpalli ja on hetkel JK Tallinna Kalevi ründaja. Kevin on äärmiselt sihikindel, töökas, põhjalik ja suurte visioonidega noormees.

Esitasime Kevinile mõned küsimused ja äkki leiab igaüks vastuste seast midagi inspireerivat ka enda jaoks. Head lugemist!

kevin_rääbis

#1 Kuidas leidsid oma tee ja huvi disaini vastu?

“See tuli spontaanselt. Ma olen alati olnud väga valiv riiete osas, mida kannan. Üldiselt kannan ikka riideid, milles tunnen end jumalikult ja mis on minu nägu. Olen sobitanud erinevaid riideid, samaaegselt mõelnud, kuidas võiks mõni riideese sobida veel energilisemalt, veel stiilsemalt. Ütleme nii, et see huvi disaini vastu on olnud asjade loomulik käik.

Minu garderoob on piisavalt värviline, et isegi külmal talvel võin üllatada millegi erilisega.”

 

#2 Sinu hinnangul kõige stiilsem/mehisem aksessuaar või rõivaese, mis peaks olema iga mehe garderoobis. Miks?

kevin-rääbis-meeste-käekell

 

 

“Kõik mehed on erinevad. Minu jaoks teeb mehe enesekindlaks ja annab julgust väljanägemisele triiksärk, mille juurde sobitub kenasti käekell. Need kaks asja võiks iga mehe garderoobis olla. Selle komplekti teeb täiuslikuks veel lips – see oleks minu “combo” julgest, stiilsest ja endast hindavast mehest.”

 

 

 

 

#3 Lemmik- ütlus või tsitaat, millest ka ise oma igapäevastes tegemistes juhindud.

“Neid on mitmeid. Kasutan igapäevaselt palju aforisme. Endaga hea läbisaamine on väga oluline, siis on head läbisaamised ka koostööpartnerite ja teiste inimestega. Kui midagi õnnestub, siis ma kiidan ja premeerin ennast ning olen tänulik!

Kui midagi ebaõnnestub, siis on see mingite asjade tulem – sellistel hetkedel püüan säilitada külma närvi ja korraks hinge tõmmata ning leida sellele sobiva vastuse, et  hiljem enam mitte sama ebaõnnestumist korrata. Ma olen tänulik nii heade kui ka halbade hetkede eest – ühed julgustavad, teised annavad kogemusi.

Tsitaate on tegelikult mitmeid, mis hoiavad mind rööbastel ja rajal, nagu näiteks “Läbi takistuste tähtede poole” , “Mis ei tapa, teeb tugevaks”, “Heade inimestega juhtuvad head asjad”.

 

#4 Mis on Sinu elu kõige hulljulgem tegu, mille üle Sa uhkust tunned ega karda sellest teistele rääkida?

“Siia kategooriasse ei jää benji-hüpped ega muud adrenaliini hullused. Ehk oleks siinkohal paslik esile tuua minu põlvevigastusest väljatutulek. See oli nii pikk protsess: ma ei saanud jalgpalli mängida terve aasta, seejärel tegin tagasituleku ning teenisin välja veel Tallinna Kalevi klubiga lepingu. See oli hull ja õpetlik aeg. Aga sihikindluse, järjepidevuse ja eesmärke jälgides võid saavutada kõik.”

 

#5 Raamat, mis avas Sinu silmad ja mida julgeksid soovitada ka teistele. MIKS?

“Häid raamatuid on nii palju! Minu mõttemaailma muutsid mitmed raamatud, kõige esimesed neist olid Robin Sharma köitest “Avasta oma saatus” , “Pühamees, surfar & tegevjuht”, “Juht ilma tiitlita” . Need oleks minu TOP-3 kindlasti!

Häid raamatuid on veel mitmeid, näiteks hetkel loen Napoleon Hilli “Mõtlemist muutes rikkaks” ja “Saatanat paljastades”.

Loomulikult erinevad elulooraamatud. Inimesed, kes on juba saavutanud, kogenud ja läbi elanud – miks mitte neilt õppida.”

 

#6 Mis on Sinu kõige tugevam iseloomuomadus ja miks?

Distsipliin, seda nii eraelus kui ka spordis. Ma olen väga pragmaatiline ja orienteeritud eesmärgile. Mul on spordialaselt olnud mitmeid erinevaid tagasilööke ja olen alati säilitanud rahu iseendaga ning nendest oma tööeetika ja tahtejõuga välja tulnud. Eesmärk on olnud suurem kui tagasilöögid ise. Olen võtnud neid tagasilööke kui uute võimaluste alget. Ebaõnnestumised ongi peidetud edu alge. Samuti on see õpetanud, kasvatanud ja karastanud mind ka eraelus.”

 

#7 Kas on midagi, ilma milleta Sa ei kujuta oma päeva ette?

“Ilma, et oleksin kellegi naerma ajanud 🙂 Peale selle veel ilma trennis käimata – see on minu energiaallikas, mõttejõud ja uus hingamine.”

 

#8 Kui saaksid midagi muuta, mida teeksid teisiti?

“Teeksin kõikidele vanema generatsiooni inimestele vananemise väärikaks, kellel seda võimalust veel pole. Laseksin ehitada uued vanadekodud, kus inimesed tunneksid end väärtuslikult, hoitult ja hinnatult.

Samuti tahaksin noori julgustada olema innovaatilised, mõtlema kastist välja ja oma super-energiat loovalt kasutama, olgu see spordis või eraelus. Noorem generatsioon on meie tulevik. Et sellele kõigele ise kaasa aidata, siis hakkan selle teemalisi koolitusi läbi viima.”

kevin-rääbis-bränd

Tutvu Kevin Rääbise luksuslike käekelladega ka Smartrendi e-poes – superhea kingiidee mehele, isale, pojale või sõbrale.

 

Järgmise lugemiseni!
Smartrend

Jaga