Saladus avaldatud: 10 olulist tegurit, mida naine tegelikult mehe välimuse juures esimesena märkab

 

Et võita daami tähelepanu – ei pea te välja nägema nagu supermodell ega teesklema, et olete ropult rikas ega ennast muutma. Te peaksite lihtsalt looma erinevaid võimalusi – jättes endast daamile hämmastava ja unustamatu ESMAMULJE!

Keskenduge lihtsalt järgmisele 10-le olulisele asjale, mida naine mehe puhul esimesena tähele paneb.

harrasmees-smartrend-valimuse-10-tegurit

 

#1 – Mehe nägu

 

Kui hoiad oma näo parimas korras – siis naise jaoks tähendab see, et hoolid oma välimusest ja oled valmis selle nimel vajadusel ka tulevikus pingutama.

Mida selleks oleks vaja siis teha? Tuleb õppida selgeks head näo- ja habemehooldustavad: hästi hooldatud nägu võib olla näiteks kitsehabe või konkreetsete piirjoontega täishabe. Iga naine on eriline ja erinev – seega on ka maitsed ja stiilitunnetused väga erinevad – tuleb katsetada, millisele habemestiilile saad kõige rohkem positiivset tagasisidet.
Või äkki eelistad puhtaks raseeritud lõuga? Aga siis pead veenduma, et ei oleks raseerimisejärgseid muhke või punaseid veretriipe.

Ja mis on mehe näo juures veel oluline tegur – selleks on nahk ise. Osad „mehelikud” mehed on endiselt seisukohal, et nahahooldus ei ole mõeldud meestele. Nad ootavad seni, kui tekib haiguspuhang või valuprobleem, mis nõuab sekkumist ja lõpuks hoopis ravi. See on kahjuks “mehelike” meeste seas vale arusaam.

Et hoida oma nahka tervena 24/7 – siis on see iga mehe kohustus leida õige kreem, puhastusvahend või naha jaoks sobiv vananemisvastane kreem. Kui soovid katsetada, siis võiksid alustuseks valida järgmiste näonahka hooldavate vahendite seast endale sobiva toote – vajutades SIIA.

 

#2 – Mehe naeratus

 

Kütkestav naeratus on nagu “lahkuse ja tervituse” märk sellest, et sa lehvitad juba kaugelt, lähenedes samas ise alles daamile. Kombineeri see naeratus korraliku silmside ja enesekindla poosiga – ja sa oledki juba avanud ukse, kuidas talle jätkuvalt muljet avaldada saaksid.

NB! STOP! Sinu naeratus võib saada vastupidi ka takistuseks, kui sinu hambad on märgatavalt määrdunud või on värvi muutnud ja on kollased! Sellepärast peaksid jälgima, et:

– Sa ei jooks liiga palju kohvi, teed või veini (külasta oma hambaarsti regulaarselt iga 3-4 kuu tagant);
– Sa ei liialdaks suitsetamisega, sest need toovad hammastele inetud plekid;
– Sa ei kasutaks fluoriidirikkaid hambapastasid, sest see võib kahjustada ja tumendada hambaid – alternatiivne fluoriidivaba hambapasta;
– Sa vanemas eas hoolitseksid hammaste väljanägemise eest neid aeg-ajalt valgendades, sest sinu hambad peegeldavad paljuski sinu vanust – välimise hambakatte kiht kulub aja jooksul ja hakkab paljastama loodusliku kollast värvi;

 

#3 – Mehe siluett

 

Siinkohal on mõeldud termini “siluett” all mehe keha piirjooni ja lisaks riietust. Eriti tõmbab naisi ligi mehelik siluett – treenitud ja esilekerkivad rinnalihased, peenem talje ning tugevad õlad.

See omakorda eeldab õige lõikega pintsakut, kuid vältige ekstreemselt kitsenevaid pükse. Öelge “ei” skinny teksadele – nendel puuduvad atraktiivsed piirjooned. Vahetage need pigem slim-fit või straight tüüpi teksaste vastu.

 

#4 – Mehe riietus

 

Ära mitte kunagi alahinda hea riietumise 3 põhielemendi mõjuvõimu. Ükskõik, mida sa ka kannad, eeldavad või teevad naised enda jaoks mingisuguse järelduse. Püüa valida rõivaid, mis saadavad välja POSITIIVSED sõnumid, mis kõige paremini kirjeldavad sinu olekut, sinu elustiili ja isiksust.

Pikaajalist kaaslast otsivad naised on huvitatud meestest, kes võiksid olla nendega koos elades usaldusväärsed partnerid – seega riietu rohkem “küpsemalt”, juhul kui sa oled samuti tõsisema ehk pikaajalisema suhte otsingul.

 

#5 – Mehe stiiliteadlikkus

 

Muidugi võite esmalt muljet avaldada hästi istuva pintsaku ja pükstega, aga kui need on ainsad elemendid, millele tähelepanu pöörate, siis nõnda väga kaugele ei pruugi jõuda. Sest daamid on tihti kurtnud oma sõbrannadele, et kahjuks kõik mehed ei pööra tähelepanu ülejäänud detailidele. Et tõesti hea välja näha ja naiselt saada tagasisideks “wow” näoilme, peate lihvima pisemadki detailid:

– Soeng – kaaluge kõige atraktiivsemate meeste soengute nimekirja;
– Prillid – leidke oma näokujule sobivad tava- või päikeseprillid;
Käekellad ja ehted – hinnake enne ostu nende kvaliteeti ja sobivust oma ülejäänud välimusega;
– Kingad – õppige vahet tegema kvaliteetsest nahast ja „odavate” meeste jalanõude vahel;

harrasmees-habe-smartend

#6 – Tervitus ja kombed

 

Kui sa esimesel kohtumisel daami õigesti ei tervita, oled sa juba endale augu kaevanud. Sellepärast ongi üks olulistest teguritest sinu tervitus – see seab olulise tooni muule järgnevale. Alusta kindla käepigistusega, loo silmside, naerata ja ohverda oma täielik tähelepanu. Ole kohal.
Sa ju soovid, et daam mõistaks, et sa püüadki ainult temale meeldida. Need paar sekundit, kui daam tunnetab mehe kohalolekut – võib määrata daami valiku, kas jääda või saata mees oma mõtetes koju.

Kui sa näitad välja ebaviisakust, siis naised saavad sellest kiiresti aru ja arvavad, et sa oledki kogu aeg selline “peata kana”. Halb käitumine ei ole kunagi daami seltskonnas vastuvõetav.

 

#7 – Mehe käed

 

Mis kasu on käepigistusest, kui teie käed näevad välja, nagu oleksite äsja prügis tuhninud? Pidage alati meeles käte pesemist. Vastasel juhul – võite jätta valemulje „harimata” või „mitte korralikult üles kasvatatud“ mehest…

Kuid ärge jätke tähelepanuta ka kuiva ja lõhenenud käenahka – see on samuti ebameeldivust tekitav olukord, mis tegelikult on tingitud loodusliku õli puudumisest (mis hoiaks käte nahka pehme ja elastsena). Kasutage iga päev head kätekreemi.

Veel üks oluline lisafakt mehe käte puhul – ärge suruge mitte kunagi naise nähes oma kätt rusikasse (justkui hakkaksite kedagi lööma)! Sa oled ilmselgelt temast tugevam – see muudaks sind naise silmis lihtsalt ohtlikumaks ja hirmutavamaks.

 

#8 – Mehe lõhn

 

Sa võid täppi panna iga eespool toodud omadusega – kuid see kõik võrdub nulliga, kui naisele ei meeldi, kuidas sa lõhnad.

See ei ole enamiku jaoks meist suur probleem: vaja on ju vaid tugevat deodoranti, mis hoiaks mehe lõhna “neutraalsena”  – aga miks mitte astuda sammukene kaugemale ja lõhnata samas kütkestavalt? Kiire soovitus – mehelik ja vastassugupooles iha tekitav parfüüm.

Uuringud näitavad, et osad naised hindavad potentsiaalse partneri leidmisel hoopis nr.1 tegurina meeste lõhna. Seega varu aega, et avastada need head parfüümid, mida daamid armastavad.

Mõned parfüümid ja deodorandid võivad teisi inimesi ärritada või põhjustada allergiat – seega olge oma valikutega samas ettevaatlik, kuidas ja kui palju te seda endale peale panete.

 

#9 – Mehe hääl ja sõnavara

 

Just nii. Naised hoolivad tegelikult sellest, mida nad mehe suust kuulevad. Kuid seekord ei kasuta sa mehena enam mingeid abivahendeid ega muid tooteid oma hääle ja sõnavara näitamiseks. See puudutab enesearengut – teadmiste ja sõnavara laiendamist. Eristuge kuttidest, kes oskavad rääkida ainult ühel teemal.

Sõnavara suurendamiseks sobiv samm on lugeda häid raamatuid. Leidke raamatud, mis sügavuti juurdlevad enesearengu teemadel (mis poleks ainult meelelahutuseks) – ja mis aitavad teil isiksusena kasvada.

Eesmärk on näidata naisele, et olete suhteliselt relatiivne ja et te suudate suhelda ilma igasuguste piiranguteta. Seega teie aktsent, hääle toon ja kui ütlete pakutule “ei” või hoopis “ei, tänan” – kõik need tegurid on määrava tähtsusega.

Õppige tehnikaid, kuidas muutuda rohkem kaasahaaravaks kõnelejaks. Kasutage oma häält viisil, mis haarab kõigi tähelepanu ja mis teeb daamid innukateks kuulajateks.

Ära vannu naise juuresolekul – mitte kunagi!

 

#10 – Mehe kehakeel

 

Lõppude lõpuks kõnelevad siiski teod valjemini kui tühi paljas jutt. Kogu aeg kaasahaaravalt rääkida võib tunduda väga nauditav, aga hoia oma kehakeelt endiselt kontrolli all. Seda võimalikku ihatunnet vastassugupoole vastu on võimalik kenasti “peita” ilusate riietega või kõige laiema naeratusega, mida suudad daamile anda.

Väldi igasuguseid kehakeelest tingitud žeste, mis võivad kena daami rivist välja lüüa, kuna ta alles õpib sind tundma. Tuleta endale pidevalt meelde, et sa ei ristaks daami juuresolekul oma käsi – oluline on hoida kogu aeg sujuvat ja „avatud” kehakeelt.

 

Mehed – looge daamidele edaspidi endast alati kustumatu esmamulje!
Smartrend

 

P.S. Juhul, kui sulle läks see artikkel korda, siis palun soovita seda julgesti ka oma sõpradele, tuttavatele – kommenteerides või  jagades artiklit sotsiaalmeedias. Täname!

Jaga