MEHED, kuidas valida ÕIGESTI oma kallimale SEKSIKAT PESU?

 

Naised tahavad kingitusi. Mehed tahavad naise selga ilusat ja seksikat pesu. Kuidas need kaks asja kokku viia nii, et sellest oleks rõõm mõlemale osapoolele? Sest olgem ausad – naisele pesu ostmine on üks paras väljakutse (ka naistele endile!), rääkimata siis veel seksika pesu ostmisest.

smartrend_pesu_ostmine

 

Esimene ja kõige suurem mure on mõõdud. „Kuidas ma ometi tean, millises suuruses rinnahoidjaid ja püksikuid oma naisele valida?!“ on mehed ahastuses. Jah, täiesti arusaadav küsimus, sest kui naised on üdini ausad, siis nad tunnistavad, et neil endilgi on vahel raske oma pesu suurust leida. Mõõdud ja numbrid on mudeliti erinevad ning ega enne selga proovimist nad täpselt ei teagi… See pole aga kinkimise aspektist just kõige parem uudis.


Mõõtude teada saamiseks on mitu moodust

Üks variant mõõtude teada saamiseks on naiselt seda otse küsida, aga see võib paljastada kinkimise soovi. Teine variant on salaja naise pesusahtlisse piiluda ja püksikute ning rinnahoidjate suurusi vaadata. See töötab siis, kui naine pole mugavuse huvides silte ära lõiganud. Kolmas variant on poodi minnes loota, et mõni müüjatest on visuaalselt umbes su naise mõõtudes ja siis selle järgi õige suurus leida.


Kliendisüsteem võib paljastada suuruse

Mõned moodsamad pesupoed registreerivad kliente ja nende ostetud pesude suurusi. Nii saab naine poodi minnes oma nime järgi kohe teada, mis suuruses pesu ta varem soetanud on. Kui mees teab, millises poes naine oma pesu ostmas käib, siis võib õnnestuda kliendisüsteemi kaudu teada saada ka tema täpne suurus.


Mine koos naisega poodi

Alati on variant ka naisega koos poodi minna nn „tavalist“ pesu ostma. See annab mehele võimaluse uurida, mis on naise suurus, milline pesu talle meeldib ning mismoodi see pesu valimine üldse käib.


Aluspükste stiil on oluline

Selleks, et pesu ostmine oleks veelgi väljakutsuvam, on leiutatud rohkelt erinevaid aluspükste lõikeid. Stringid, tangad, bokserid jne… Naised, kes kannavad stringe, enamjaolt on välistanud enda jaoks näiteks bokserid ja vastupidi. Seega – enne kui lähed pesu ostma, siis tee endale selgeks, mis stiilis püksikuid su naine kannab?

smartrend_seksikas_pesu

 

Mõtle stiili peale

Seksikas ei tähenda automaatselt pitse ja satse. Kütkestavalt ilus pesu võib olla ka minimalistlik ja konkreetne, samal ajal võib see olla ka sitsiliselt romantiline. Igale naisele meeldib erinev stiil, püüa tabada enda naise oma. Kust saada ideid? Vaata tema olemasolevat pesu. Mis domineerib, mida ta kõige enam kannab, mis on tema lemmikpesu? Pesu peab naisele meeldima, siis kannatab ta seda hea meelega.

 

 

Kellele peab meeldima – sulle või talle?

Eelmise punkti täienduseks (või vastulauseks!) tuleb välja tuua ka tõsiasja, et kui mees ostab naisele seksika pesu, siis see ei pea ainult naisele meeldima. Ideaalis võiks see meeldida muidugi teile mõlemale, aga ehk on tegemist kohaga, kus mees võib julgelt öelda: „Armas naine, sul on väga ilus pesu, aga vahel ma tahaksin, et sa kannaksid hoopis midagi taolist!“ ja siis võtad sujuvalt välja kingipaki koos sensuaalse uue pesuga.

smartrend_kallimale_pesu_ostmine

 

Loodetavasti oli nendest nõuannetest ja tähelepanekutest abi, leidmaks naisele ideaalselt istuva seksika pesu!

NB! Ükskõik, kui tugevat eeltööd sa tegid ja kui kindel oma valitud pesu suuruses oled, siis … hoia igaks juhuks tšekk alles! Mine tea, ehk on tarvis ikkagi minna ümber vahetama (arvesta, et aluspükse üldjuhul ümber ei vahetata).

 

P.S. Jätkuva huvi korral loe lisaks meie eelmist blogipostitust – “Millises olukorras peaksid oma kallimale jope andma?

Smartrend

Jaga