Stiilsed triiksärgid poistele, meestele, isadele, vanaisadele – KÕIGILE !

Ewald

Ewald, Ewald Junior ja Little Sir Ewald on Eesti kaubamärgid, mis pakuvad laias valikus meeste ning poiste päevasärke. Kogu tootmine toimub Tallinnas ajaloolise Mayeri tehase territooriumil ning just seal koondatakse igasse särki 80 aastat särgitootmise kogemust ja põhjamaist kvaliteeti.

Eesti turul on Ewald küll uus nägu, kuid tegelikult ulatub ajalugu 1933-ndasse aastasse, mil bränd Soomes sündis. Viimased 22 aastat on Ewald Eestis kasvanud ning arenenud – läbi teinud palju muutusi. Algselt oli Ewaldi sihtgrupiks valitud suuremad mehed, kes eelistavad klassikalisi mustreid ning ainult sirgeid lõikeid. Kui Ewaldist sai kodumaine kaubamärk ning hakati plaanima koduturule sisenemist laiendati sihtgruppi ning ühe keretüübi asemele tekkis kolm – slim, modern ja classic, mille puhul valiku tegemine sõltub sellest, kui suurt avarust särgikandmisel eelistatakse. Lisaks on esindatud ka extra-long ning extra-large keretüübid. Esinduspoes pakutavate särkide suuruste skaala ulatub kuni 56 kaelaümbermõõduni, mida võib pidada üheks meie eeliseks – särgi leiavad ka väga suure suurusnumbri kandjad.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et meie juurest saavad särgi mistahes vanuses härrad. Kuna teeme särke nii lastele kui meestele, siis kuuluvad tootevalikusse ka nn. komplektisärgid – isa ja poja või väikse venna ja suure venna särgid.