Multifunktsionaalne
Vastupidav
Mugav

Maarja Sööt

Disainer Maarja Sööt valmistab boheemlasliku hõnguga täisnahast kotte ja aksessuaare, mis on mõeldud kandmiseks nii naistele kui meestele. Need on inspireeritud reisimisest, muusikast, loodusest ning nahast kui väga paindlikust materjalist. Oma loomingus paneb Maarja erilist rõhku mugavusele ja vastupidavusele. Eriti paelub Maarjat multifunktsionaalsete toodete välja töötamine. Uurige meie tooteid lähemalt, et saada aru nende mitmetest kasutusvõimalustest.

Maarja ütleb enda kohta järgmist:
“Mulle on kätega töötamine meeldinud ajast mil mu isa õpetas mind tammetõrudest, kastanitest ja tikkudest loomi meisterdama. Mulle meeldivad kõik aastaajad ja nendega kaasas käivad looduse koloriidid, aga erilist tähelepanu pälvivad soojad toonid, nagu on näha ka minu töödest.
Pärast gümnaasiumi läksin õppima Tartu Kõrgema Kunstikooli Nahadisaini osakonda, mille lõpetasin 2015. a. Aga miks nahk? – Sellel on väga mitmekesised töötlusvõimalused, katsudes on see soe ja mõnus ning valikus on palju naturaalseid värvitoone. Naha lõhn on sõltuvust tekitav… Ja muuseas – minu stuudio asub kõige lahedamas kohas Tartus: Aparaaditehases.”