Mida mehed tegelikult tahavad? Täiusliku naise 10 omadust

 

Mida mehed tegelikult tahavad?
Ühest vastust sellele ei ole. Kõigil meestel on omad individuaalsed maitsed ja eelistused. Kuid see ei tähenda, et ei oleks ühiseid kattuvaid tunnuseid, mida mehed otsivad naistes, kellega nad esmakordselt kohtuvad.

Kui daamid soovivad esmakohtumisel muljet avaldada ja jätkata suhtlemist meeldiva härrasmehega, siis võiksid naised veenduda, et neil on vähemalt üks alltoodud omadustest. Järgmisena toome välja 10 olulisemat omadust, mida mehed tegelikult tahavad ja mida nad otsivad täiuslikus naises.

 

#1 Tal peab olema hea huumorimeel

Hea huumorimeelega tüdruksõber võib olla abiks, kui mehe elu hakkab muutuma liiga karmiks ja stressirohkeks. Mees suudab alati leida kindlustunnet, rõõmu ja õnne neius, kes suudab teda ka raskes olukorras naerma ajada.

happy-couple-smartrend

#2 Ta peab olema südames noor

Loomulikult on vaja kahte küpset inimest, et suhe toimiks. Kuid küpsusega ei pea alati kaasnema igavus. Mees hindab alati naist, kes teab, kuidas aeg-ajalt lõbutseda; tüdrukut, kes ei võta oma elu liiga tõsiselt.

 

#3 Ta on keegi, kes naeratab ja on õnnelik

Midagi külgetõmbavat on alati tüdruku juures, kes palju naeratab ja on õnnelik. Miks meestele üldjuhul sellised naised rohkem meeldivad? Nimelt usuvad mehed, et nad suudavad naeratava daamiga olla õnnelikumad. Kindlasti on naeratav naine atraktiivsem kui tüdruk, kes on alati tusane.

 

#4 Ta ei ole draamakuninganna

Tõenäoliselt ei peaks see tulema naistele üllatusena, et mehed on draama suhtes pisut allergilised. Sellepärast soovivad mehed tõsisemat suhet pigem tüdrukuga, kes ei taha oma elus liigseid draamasid üles keerutada.

 

#5 Ta jääb ausaks ja avatuks

Mees hindab kindlasti rohkem sellist naist, kes jääb temaga lõpuni ausaks ja ehtsaks. Mees soovib olla pigem kellegagi, keda ta saab alati usaldada ja kes hoiab asju tõelistena. Mees võib lõpuks väsida olemast naisega, kes teeb temast justkui selgeltnägija, et lugeda naise ebaselgeid ja kinniseid mõtteid.

 

#6 Ta on tugev ja sõltumatu

Ainult nõrgad ja ebakindlad mehed kardavad naist, kellel on jõudu ja sõltumatust. Tõeline mees soovib olla koos tüdrukuga, kes ei ole rahul keskpärase eluga. Ta soovib oma ellu iseseisvat ja tugevat naist, kes on valmis iseendale eesmärgid seadma ning nende nimel tegutsema.

 

#7 Ta on valmis alati õppima

Samuti võib midagi öelda ka naise kohta, kelles on piisavalt alandlikkust, mõistmaks, et elus on alati võimalik midagi uut õppida. Mehed armastavad samuti tüdrukut, kes on valmis tunnistama oma vigu ja teab, et ta on võimeline nendest vajadusel õppima.

 

#8 Tal on kurvikad puusad

See võib tunduda hetkel küll pisut labane ja pealiskaudne, kuid tegelikult on sellel teaduslik põhjus, miks mehed eelistavad naist, kellel on laiemad puusad – nad kalduvad nägema neid naisi võimekamate emadena. Tavaliselt toovad laiad puusad kaasa ka suuremad võimalused sujuvamaks sünnituseks.

 

#9 Tal on head kombed ja käitumine

Naised ei tohiks kunagi alahinnata stiilse daami väärtust. Mehed tahavad alati olla seotud naistega, kes väljendavad ennast oma välimuses ja käitumises lugupeetud viisil.

 

#10 Ta on arukas ja vaimukas

Intelligentsus on sageli naise isiksuse väga alahinnatud ja tähelepanuta jäetud aspekt. Daamidel tuleks silmas pidada, et tõelised härrasmehed otsivad alati naisi, kellel on teatud intellektuaalne sügavus. Arukas naine hirmutab ainult nõrku ja madalamaid mehi.

 

Mida mehed siis tegelikult tahavad? Päeva lõpuks peaksid daamid alati jääma iseendale ausaks. Samas soovivad ka naised välja näidata oma parimaid omadusi, mis võimaldavad neil muutuda meeste silmis meeldivamaks ja atraktiivsemaks. Sealjuures ei tohiks ära unustada ehtsust ja siirust ega sundida ennast käituma hoopis kellegi teisena.

Kallid daamid, lihtsalt jääge truuks sellele, kes te tegelikult olete. Mehed eelistavad alati ausat tüdrukut, kes oskab olla tema ise ega pea midagi teesklema, kui ta viibib härrasmehe läheduses.

happy-couple-smartrend

P.S. Juhul, kui sulle läks see artikkel korda, siis soovita seda julgesti ka oma sõpradele, tuttavatele – kommenteerides või  jagades artiklit sotsiaalmeedias. Täname!

 

Smartrendi eelmises blogipostituses kirjutasime 10 olulisest tegurist, mida naine tegelikult mehe välimuse juures esimesena märkab – loe lähemalt SIIT!

 

Kohtumiseni juba järgmises blogipostituses!
Smartrend

Jaga