SÕBRAPÄEV – mida erilist võiks üksteisele kinkida? BOONUS: üle 40 erineva kingiidee.

 

14. veebruaril saabub taas armunute ehk valentinipäev, mida tähistatakse Eestis eelkõige sõbrapäevana. Valentinipäeval on eestlastel kombeks kõiki oma lähedasi inimesi meeles pidada, kuigi algselt on päev pühendatud just armastusele ja kallimale, kellele antakse oma tunnetest märku või tehakse talle kingitusi. Muus maailmas reklaamitaksegi seda tõesti rohkem kui armastusavalduste, kihlumise ja pulma päeva.

Sõbrapäev on suurepärane võimalus meeles pidada kalleid inimesi ja osutada parimatele sõpradele rohkem tähelepanu ning teha neile erilisi kingitusi. Miks me ei võiks olla terve aasta vältel tähelepanelikumad ja sõbralikumad? No vähemalt võiksime üritada nii käituda terve sõbrakuu vältel. Tee oma kallimale ilus üllatus ja vali allpool toodud soovitustest talle midagi erilist, et sõbrapäev oleks meeldejääv ja teistsugune.

kingiideed-sõbrapäevaks

 

Mida võiks siis sõbrapäeval ette võtta või kaaslasele kinkida?

#1 Kingi lilli – sõbrapäeva ametlik lill on küll punane roos, aga kinkida võiksid just neid lilli, mis sinu kallimale kõige rohkem meeldivad.

#2 Šokolaad – väike maius muudab päeva igal juhul magusamaks. Erilisust lisab see, kui kingitud maiusel on eriline sõnum – siin tulevad appi näiteks käsitööna valminud šokolaadid, Merci või Raffaello kommikarbid. Lähtu magusast, mida sinu kallim kindlasti armastab (nt lagrits, tume šokolaad, pähklitega vms).

#3 Sõbrapäevakaart – olenemata käekirjast, saada sõbrale või kallimale oma käega kirjutatud kaart. Ise valmistatud kaart lisab muidugi ainult erilisust.

#4 Armastuskiri – kirjuta armastuskiri lühikese luuletuse või lihtsa pühendusega. Piisab sellest, kui mainid kirjas ära paar olulist omadust, mida oma kaaslase puhul kõige rohkem jumaldad ja armastad.

#5 Avalda armastust – kui sa pole seda ammu välja öelnud, siis on see õige päev oma kallimale millegi ilusa kõrva sosistamiseks.

#6 Abieluettepanek – kui seni on julgust puudu tulnud, siis sõbrapäev on üks sobivamaid päevi oma kallimale ühe olulise ja elumuutva küsimuse esitamiseks.

#7 Massaaž – üllata ja vii oma kallim massaažisalongi või veelgi parem – organiseeri paarismassaaž. Saate lõõgastuda ja teha midagi koos.

#8 Õhtusöök – valmista ise midagi erilist või premeeri oma kallimat hoopis õhtusöögiga restoranis. Kui peres on ka lapsed, siis proovi leida neile selleks õhtuks vaba hoidja.

#9 Raamat – kingi üks hea eneseabi raamat, mis õpetab kas mehi, või vastupidi daame, sügavuti tundma.

#10 Ole spontaanne – broneeri teatri- või kinopiletid; vii oma kallim kontserdile; minge koos ratsutama; mängige koos bowlingut. Vali midagi sellist, mida just temale teha meeldib.

 

Kui Sul on tunne, et nendest soovitustest jäi hetkel väheks või ei leidnud enda jaoks midagi sobivat, siis me oleme omalt poolt loonud Smartrendi e-poes abistava kategooria SÕBRAKUU KINGIIDEED“. Oleme teinud kingisoovituste valiku nii meeste kui ka naiste huve silmas pidades, kokku on selles kategoorias hetkel erinevaid ideid üle 40. Tutvu nende valikutega huvi korral ise lähemalt, klõpsates SIIA.

kingiideed sõbrapäevaks

 

Soovime omalt poolt, et sõbrakuul oleks paarisuhetes rohkem romantikat, hetkes olemist ja õnnetunnet, üksteise mõistmist ja tunnustamist, kvaliteetaega ja pühendumist. Iga suhe vajab oma eredat sädet – ärge laske sel kustuda ka pärast sõbrakuu lõppemist.

 

Järgmise lugemiseni!
Smartrend

Jaga