EMS – AJASÄÄSTLIK ja EFEKTIIVNE TREENING

Kui sa otsid treeningut tehes ajasäästu, kuid sooviksid samas säilitada treeningu efektiivse mõju kogu nädalaks, siis võib innovaatiline EMS treening olla sobiv lahendus ka sinu jaoks.

EMS ehk elektromüostimulatsioon tähendab keha lihaste stimuleerimist nii, et iga lihasgrupp saab spetsiaalsete elektroodide abil oma individuaalse elektriimpulsi, mille võimsust reguleerib sinu personaaltreener terve treeningu vältel. Harjutusi tehes tõmbuvad lihased kokku kordades tihedamini ja intensiivsemalt kui tavapärase jõusaali treeningu vältel. EMS-treening aitab treenida ka süvalihaseid.

Üks treening kestab ainult 20 minutit ning selle jooksul sooritatakse erinevaid harjutusi vastavalt inimese kehalistele võimetele, oskustele ja eesmärkidele. EMS-ga treenitakse väga palju lihasgruppe korraga, mitte eraldi gruppide kaupa nagu tavaliselt jõusaalis. Kogu 20-minutiline treening on suhteliselt intensiivne ja see võrdub sisuliselt 3 korraga jõusaalis. Oluline on trenni tulla terve ja puhanuna.

EMS treeninguid saab proovida värskelt avatud Energy Club´is, kus treeningule tulijatele on klubi poolt tasuta kõik treeninguks vajalik – spetsiaalsed treeningriided ja -vahendid, samuti pesemisvahendid ja rätik. Iga treeningut juhendab ja koordineerib personaaltreener. Kokku on klubis 5 erinevat treenerit. Pärast trenni lõppu on võimalik Energy Club´is lisaks valida EMS-baasil lihaseid lõdvestav massaaž või spetsiaalne tselluliidivastane programm.

Minagi vahetasin 3 korda nädalas jõusaali treeningu EMS treeningu vastu. Peamiseks põhjuseks oli just ajasääst – kui jõusaali edasi-tagasi sõitu ja dušši all pesemise aega mitte võrrelda, siis endise ca 180 minuti jõusaalitreeningu asemel nädalas saan trenni teha nüüd 20 minutit nädalas ja oma füüsilise vormiga olen rahul.
Samas on minu arvates EMS treeningu üheks eeliseks ka personaaltreeneri pidev tähelepanu ja võimalus treenida privaatsemas keskkonnas kui jõusaalis. Olen truu olnud EMS treeningule juba 3 aastat ja julgustan kõiki seda järgi proovima.

Energy Club´i EMS trenn on mõeldud neile, kelle elutempo on kiire ning kes soovivad vaid ühe 20 minutilise efektiivse trenniga nädalas vormis püsida, lihaseid kasvatada, tselluliiti vähendada, rasva põletada või kaalu langetada.

Energy Club´is on lisaks võimalik harrastada ka TRX treeningut, mis on lihasvastupidavustreening ning seisneb oma kehakaaluga tehtavatel harjutustel. Treeningul kasutatakse spetsiaalset seadet, mis võimaldab sooritada väga erinevaid harjutusi. Selles treeningus saab treenida jõudu, painduvust ja tasakaalu. TRX sobib nii harrastajatele, kes soovivad arendada lihaseid ja vastupidavust, kui ka professionaalsetele sportlastele, kelle jaoks on füüsiline tippvorm lahutamatu osa igapäevaelust.

 

SUPER-MEGA PAKKUMINE: sooritades ajavahemikul 01.07.2018 kuni 30.09.2018 Smartrendi e-poest meelepärase ostu, saad esimese EMS proovitreeningu Energy Club´is TASUTA.

 

Tervislikke eluviise viljeledes,
Sinu Smartrend

Jaga