“MOVEMBRIKUU” HÄRRASMEESTE ÕHTU @Pärnu

 

Esmalt head rahvusvahelist meestepäeva kõikidele meestele (19.11.2018)!

Smartrend sai novembrikuu alguses ootamatult kutse osaleda verivärskelt loodud Härrasmeeste klubi õhtusel kokkusaamisel, et tutvustada lähemalt Smartrendi tegemisi ja tutvustada meie e-poes saadaolevaid meeste elustiili toetavaid disaintooteid.

Smartrendi jaoks oli selline tutvustamine esimene, ootusärevust tekitav kohtumine leidis aset Pärnus. Esmalt selgitas klubi eestvedaja tol õhtul uutele liikmetele, et oma eelmisel kohtumisel panid osalejad paika Härrasmeheks olemise peamised tunnused ja reeglid: nagu nt. härrasmees ei tee alati esimest käiku; härrasmees pakub alati daamile istet ja avab ukse; härrasmees oskab tantsida; härrasmees on avatud mõtlemisega; härrasmees tõestab pidevalt, et rüütellikkus pole surnud jne. Samuti tutvustati klubi tulevikuplaane – mida põnevat on lähiajal kavas ühiselt ette võtta.

Meil oli hea võimalus kaasa haarata enamike Smartrendi e-poes olevate toodete näidised, mida härrasmehed said ise katsuda, proovida ja nuusutada. Osad disaintooted pälvisid rohkem osalejate tähelepanu, sest sarnaseid tooteid polnud nad varem kas näinud või nende kohta midagi kuulnud.

Algselt planeeritud paari tunni asemel kujunes õhtu hoopis ca 4 tunni pikkuseks aruteluks meeste maailma ja elustiili üle. Kui on hea seltskond ja huvitavad teemad, siis võib kulgeda õhtupoolik ootamatult pikaks ja põnevaks.

Tervitame siinkohal Smartrendi meeskonna poolt Härrasmeeste klubi ja soovime jõudu ja vastupidavust teadliku meeste elustiili ja loodud klubi edendamisel.
Samas kutsume üles teisigi eesti mehi analoogseid härrasmeeste klubiõhtuid korraldama, et meeste elustiili ja sellega kaasnevate võimalustega saaksid tutvust teha veel paljud teisedki.
Džentelmeniks olemine algab eelkõige iga mehe enda seest, aga just härrasmehe välimus on viis end ilma sõnadeta tutvustada. Pealegi annab hea välimus mehele suurema enesekindluse, mis omakorda mõjub kütkestavalt daamidele.

Kena movembrikuu jätku ja kohtumiseni järgmises postituses,
Sinu Smartrend

 

Jaga