Elu on liiga lühike, et kanda igavaid asju!

Waltin

WALTIN kaubamärgi loojaks olen mina, Anneli Valtin.

Nahaga töötamine ja sellest aksessuaaride valmistamine on mind vaimustanud juba alates teismeeast.

Alates aastast 2000, mil lõpetasin EKA diplomitööga, milleks olid loomulikult kotid – kehakottide kollektsioon – olen loonud lugematul hulgal käekotte.

Aastatel 2001 ja 2004 disainisin kotikollektsioonid tööstuslikult tootmiseks Galvi – Linda AS-ile.

Aastatel 2004–2006 olin aksessuaaribrändi MOZAIC disainer, selle märgi väikekollektsioonid olid müügil Tallinna Kaubamajas, Bastioni ja Nu Nordiku kauplustes.

Seda kõike tegin varasematel aegadel oma põhitöökohtade kõrvalt, nüüd aga olen täielikult pühendunud aksessuaaride loomisele WALTIN kaubamärgi alt.

WALTIN aksessuaarid on ajatu disainiga ning mõjuvad moodsalt ka aastate möödudes.

Elu on liiga lühike, et kanda igavaid aksessuaare!

Seepärast ongi kõik WALTIN tooted hästi läbimõeldud ja praktilised, kuid alati mõne väikese omanäolise detailiga – kontrastsetes toonides vooder, värviline kant või lõikeserv kotiäärel, mis silma rõõmustab – isegi kui mitte väliselt kõigile nähtav, olemas on see ometi, täpselt nagu see eriline miski, mis teeb Sinust SINU ja on peidus Su sees, olles nähtav vaid valitutele.

WALTIN väärtustab aeglast moodi ja tarbimist põhimõttel, et vähem on rohkem – limiteeritud kogustes kollektsioonid on käsitsi valmistatud Eestis ja väärindades ka kõige väiksemaid nahatükke.

Suur osa WALTIN aksessuaaridest on eritellimustööd. Kui tunned, et sadadest kauplustest õige koti leidmine on Sinu jaoks keeruline ja tüütu protsess, siis võta julgelt kontakti.

Ka kõige ähmasemast ideest ja pöörasemast soovunelmast saame koostöös luua imelise, just SINU vajadustest lähtuva ja kordumatu aksessuaari.