“TABULA RASA 44” quartz

399.00

AEGAON mehiselt stiilne käekell “TABULA RASA”

Laost otsas

Tootekood: kood437

Klassikaline käekella disain jääb igavesti ajatuks, sõltumata trendidest ja oludest. Me lisasime klassikale iseloomu, mille tulemuseks on “Tabula Rasa” – jõuline, ent minimalistlik disain, mis on mõeldud alternatiiviks harjumuspärasele. See on mudel, mis on AEGAON-i meistrite poolt kestma loodud, kasutades vaid kvaliteetseid komponente ja isiklikku lähenemist.

Kõiki traditsioone eirav kroonnupu asukoht tõstab “Tabula Rasa” mudeli esile teiste klassikute seast ning tagab ühtlasi kandmismugavuse randmele. Ühepoolse peegeldustõkkega ehtne safiirklaas annab selge ülevaate ajast iga ilmaga. Selle kriimustamiseks läheb tarvis teemanti tugevust. Hoolikalt viimistletud ja harjatud pinnatöötlusega roostevaba terasest korpuse sees lööb aega kõrgkvaliteetne Šveitsi mehhanism, mis on valitud välja just tema täpsuse ja ajale vastupidavuse poolest.

“Tabula Rasa” tähendab ladina keelest otse tõlgituna puhast lehte. Filosoofilisemas mõttes kannab see sõnapaar endas ideed, mille kohaselt alustavad kõik inimesed nullist, ehitades oma olemuse üles läbi tajude ja kogemuste – ehk võrdsed võimalused kujundamaks ise oma elu ja tulevikku.

AEGAON on esimene Eesti käekellade valmistaja aastast 2012. Kodumaine väiketootja on tänaseks pälvinud ka rahvusvahelist tähelepanu ning jõudnud enam kui kahekümnesse riiki üle maailma. Brändi edu põhjuseks peetakse tema ainulaadseid ja eristuvaid disaine ning Šveitsi premium hinnaklassi ülemise otsa käekelladega võrreldavat kvaliteeti.

TEHNILISED ANDMED
Kaal: 83g.
Korpuse mõõdud:
 44mm x 10.5mm
Korpuse materjal: harjatud roostevaba teras 316L
Optika:  ühepoolse peegeldustõkkega, kriimustuskindel safiir
Veekindlus: 5ATM
Rihm: must nahk musta õmblusega
Rihma laius: 24mm
Rihma pikkus: 225mm
Mehhanismi tüüp: elektrooniline kvarts mehhanism
Mehhanismi mudel ja päritolu: “Ronda 715”, Šveits
Juveelide arv mehhanismis: 
5 tk
Patarei tüüp: 371
Garantii: 2 aastat
Kella päritolu: väljatöötatud ja viimistletud Eestis

Sulle võib meeldida ka…