Kaardimäng naistele: 30 päeva väljakutse

17.95

Kaardimäng naistele – 30 päeva väljakutse

2 laos (saab järeltellida)

Tootekood: kood712

IMELINE JA SÄRTSAKAS 30 PÄEVA VÄLJAKUTSE NAISTELE!
Õnn, rahuolu ja enesearmastus algab pisikestest killukestest ning loomulikult enda valimisest. Uus ja arendav kaardipakk on mõeldud igas vanuses naistele, kes on valmis oma elu veel ilusamaks muutma.
See 30 päeva väljakutse naistele on populaarne enesearengu kaardimäng, kus iga päev leiad kaardipakist ühe toreda ja salapärase ülesande, mida saad rõõmuga täitma asuda!

 

  • Naiste väljakutse kaardid arendavad lihtsate ning lõbusate ülesannete näol suhet iseendaga.
  • Tegevusi tehes avastab naine peagi, et temas peitub tõeliselt kihvt isiksus.
  • Näiteks laseb ta endal taas unistada, jätab seljataha ebavajaliku ja on selle kõige eest tänulik!
  • Kaardid on mõeldud kõikidele naistele, et hakata ennast väärtustama ja ellu suurema kire ning kergusega suhtuma.

 

Tänapäeva kiires ja tormakas maailmas me tegeleme kõige muu olulise ning ka vähemolulisega, kuid jätame tähelepanuta selle kõige tähtsama – ISEENDA!
Jah, see tundub uskumatu, aga nii see kahjuks on. Me oleme suurepärased ja hoolivad kaasad oma kallimatele, me paneme oma tegemistesse ja toimetamistesse kogu hinge. Nii nädalast nädalasse ja edasi juba aastast aastasse. Ühel hetkel on paljud naised lihtsalt läbipõlemise äärel ja päeva lõpuks ei saa nad enam ise ka aru, kas ollakse õnnelikud või õnnetud. See kõik tuleneb sellest, et me ei ole eelneva eluperioodi vältel valinud iseennast. Näiteks on nii väga lihtsad tekkima igasugused tülid, arusaamatused ja lahkhelid oma partneriga.

Meenuta – millal Sa viimati võtsid iseendale hetke ja läksid näiteks loodusesse jalutama ning mõtteid korrastama? Või näiteks: oled Sa kunagi läinud lillepoodi ja endale kinkinud kimbu kauneid lilli ja mõelnud, et küll ma olen imeline! 🙂
Õnn, rahuolu ja enesearmastus algab pisikestest killukestest ning loomulikult enda valimisest.

Uus ja arendav kaardimäng on mõeldud igas vanuses naistele, kes on valmis oma elu veel ilusamaks muutma!

Sulle võib meeldida ka…