Kaardimäng paaridele: 30 päeva väljakutse

17.95

30 päeva väljakutse kaardid paaridele

Laost otsas

Tootekood: kood701

Kas sooviksid oma suhtesse uut energiat ja seda tutvumise algul kogetud niinimetatud “liblikad” kõhus tunnet? Või otsid oma paarilisega uusi väljakutseid ja lahedaid tegevusi, et koos kvaliteetaega veeta? Kui jah, siis see lõbus 30 PÄEVA VÄLJAKUTSE on mõeldud just teile!
Soeta kaardid endale, oma kallimale või hoopis mõnele sõbrale/sõbrannale kingituseks! Tänutunne ja head emotsioonid on garanteeritud!

MIKS MUUTUB SUHE ÜKSLUISEKS?

Erinevad armueksperdid ja psühholoogid on öelnud, et paarisuhte elushoidmine nõuab üpris tugevat teotahet ja pühendumist. Kindlasti mäletate seda hetke, mil oma kallimaga esmalt tutvusite. Võta nüüd hetk, vaata peale näiteks teie esimestele ühistele fotodele ja tuleta meelde, millised emotsioonid ja tunded Sind sel hetkel valdasid? Meenub?
Esimestel kuudel valdab üldiselt armunuid ootusärevus, heas mõttes peata olek ja pidev niinimetatud “liblikad” kõhus tunne.

Aga miks on nii, et aja möödudes see tunne lihtsalt kaob? Ühel hetkel avastate, et suhe on muutunud täiesti tavaliseks ja igapäevaseks rutiiniks. On päevi, mil Sind häirib partneri juures peaaegu kõik, iga pisemgi liigutus võib kujuneda suuremaks tüliõunaks. Põhjus peitub selles, et inimesed muutuvad mugavaks ja jätavad suhte ripakile, ei pöörata enam üksteisele nii palju tähelepanu. Argipäeva mured ja tööga seotud probleemid hakkavad suhet vaikselt purustama. Paarisuhe on nagu ettevõte, mis vajab täpselt samuti hoolt ja tähelepanu!

Pole vahet kas oled just äsja astunud suhtesse või oled juba pikaajalises suhtes – see 30 päeva väljakutse on loodud seetõttu, et nii hoida kui tuua tagasi suhtesse esimesed liblikad!

 

Kirjeldus

Väljakutse eesmärk – lõbus väljakutse paaridele on loodud selleks, et teid paarina liita. Kui teete väljakutse ilusasti kaasa, siis see arendab suhet ja teie suhe muutub tugevamaks. Samuti lisab suhtele vürtsi. Lisaks veedate koos aega ja saate üksteise seltskonda nautida põnevaid tegevusi tehes.

Kaardid – pakis on 30 kaarti, millest igaühel on kirjas üks tegevus, mida tuleb koos partneriga teha.

Kuidas väljakutset teha? Iga päev, 30 päeva järjest, võtke kaart ja tehke kaardil kirjas olev tegevus koos ära. Lihtne ja elevust tekitav 🙂

Sulle võib meeldida ka…